הכר את הצוות של "בדקה וחצי":

אנו מקצוענים, כל אחד בתחומו, העובדים כצוות מנצח על מנת לתת לך את המוצר הטוב ביותר שיש כיום בשוק.

צחי אשר

צחי אשר

צלם ראשי

צחי אשר - מפיק, מצלם, עורך ונושם וידאו. בתחום קרוב ל-14 שנים בתחום ובעל אולפני עריכה. צלם ועורך וידאו העובד עם ציוד מקצועי הכולל מצלמת Panasonic HPX500, מצלמת בפורמט DVDVCrpo DVCpro50 HD 720P HD 1080i

מישל דור

מישל דור

מייסד ועורך ראשי

מישל דור, בעבר עיתונאי, הגיש במשך שנים לא פחות מ- 2,500 כתבות ווידאו הנסיון, העריכה, יצירת התסריט והביצוע מעניקים את המראה שמעביר את המסר בדיוק ומקל על לקוחותיכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

הילה בן אשר

הילה בן אשר

תרגומי כתוביות לשפות זרות וייעוץ לשנוי

מומחית תיעוד בעלת ותק של 25 שנים בעריכה ובתרגום של חומרים מדעיים וטכניים, המתמחה בהמרת רעיונות מורכבים למסמכים, מצגות, טקסטים, טבלאות, גרפים ותרשימים. הילה הנה דו-לשונית באנגלית ובעברית, היא למדה תשע שפות ומבטיחה בקרת איכות על תרגומים לשפות השונות. היא מחזיקה בתואר ראשון במדעי הרוח והחברה מהאוניברסיטה הפתוחה ובתואר שני בפסיכולוגיה עם התמחות בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת Walden האמריקאית.

נעם אבירם

נעם אבירם

קריין ראשי

הקול הכי מפורסם בארץ ואולפן הסאונד שאין שני לו. מבכירי הקריינים בישראל ומהקריינים המבוקשים ביותר לקריינות פרסומות ותשדירים בערוצי הטלוויזיה והרדיו השונים (ערוץ 2, שידורי קשת, YES, ערוצי הכבלים, קול ישראל, התחנות האזוריות ועוד).
כמו כן, מתמחה נעם בקריינות למערכות IVR (ברק, ביפר, מירס-אמיגו, orange ועוד).
קולו וסגנונו המיוחד של נעם בשילוב ניסיונו העשיר, קנו לו את מעמדו זה.
נעם דובר אנגלית רהוטה ומבוקש כקריין גם בשפה האנגלית.

יהונתן קלינגר

יהונתן קלינגר

יועץ משפטי

יהונתן קלינגר הינו עורך דין משנת 2005, בוגר תארים ראשונים במשפטים וממשל מהמרכז הבינתחומי הרצליה (2004) ותואר שני במשפט עסקי, סטודנט לתואר שלישי בבר-אילן. בין היתר, יהונתן מפרסם פרשנות על משפט וטכנולוגיה ומשמש כיועץ למספר מיזמי היי-טק ותוכן באינטרנט.

דקלה בשארי

דקלה בשארי

מעצבת גראפית ראשית
רועי אייל

רועי אייל

אחראי אתר ונושאי אינטרנט
דני רופ

דני רופ

תיאום מקורות וקשרי חוץ