ג'ון ברייס-מדיאטק היי-טק, זרוע ההדרכה של מטריקס, השיקה מעבדה סלולרית וקורס להכשרת טכנאי טאבלטים וסמארטפונים. המחזור הראשון של קורס ההכשרה, שמיועד בין היתר לטכנאי שירות מתחומים שונים, יצא לדרך בימים אלו. היקף ההשקעה הכספית נאמד בכ-250 אלף שקלים. יריב ענבר, מנכ"ל מדיאטק היי-טק, אמר כי "הקורס נבנה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, בשיתוף פעולה עם iKopell, המפעילה 100 תחנות שירות ומעבדות בפריסה ארצית. הוא מועבר במעבדה שנבנתה לפי הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר הקיימים כיום, ובהתאמה מלאה לדגמי הטאבלטים והסמארטפונים המיובאים לישראל".

מדפסות תלת מימד עומדות לשנות את העולם כמו שאנחנו מכירים אותו. אותו תהליך שעברנו עם קבלת האינטרנט כמובן מאליו, עם קליטת הטלפונים הסלולריים שמאפשרים זמינות בכל מקום ובכל זמן, יעבור עלינו כעת עם הפיכת הדפוס התלת מימדי לנחלת הכלל.

גם בישראל, יש אומרים שבין 50%-80% מהמקצועות שאנו מכירים היום ישתנו בתוך 10 שנים, בגלל אותה מהפיכת תלת מימד. ג'ון ברייס מדיאטק הייטק, החליטה לטפל בנושא הקריירה והביקוש המסתמן לאנשי הדפסה תלת מימד כבר עתה ותפתח בקרוב את הקורס הראשון בארץ לטכנולוגיית "תלת מימד", במכללה.