תעודת זהות .  מישל דור, עורך ראשי ומייסד של "בדקה וחצי"

מסמך זה מתחלק לשני חלקים.

  1. מה עשיתי ( ועדיין עושה ) בעולם התקשורת והטלוויזיה.
  2. מהו המוצר החדש "בדקה וחצי", שאני מציע כיום ללקוחות פרמיום.

חלק ראשון. מישל דור, העשייה במדיה התקשורתית הטלוויזיונית והאינטרנטית.

אני מישל דור, עד לפני שנתיים עיתונאי וכתב ווידאו ב Ynet. לפני זה עבדתי עם ערוץ 2 ערוץ עשר וגם ערוץ 1. בעשר שנים האחרונות  במערכת Ynet כתבתי, ביימתי, ערכתי הפקתי והגשתי לא פחות מ 2500 כתבות שונות בתחומי מחשבים כלכלה צרכנות רכב אוכל ומה לא.  אגב הנגן שלנו שם ב וואי נט לא היה מי יודע מה אז כמובן שבתור מי שהארכיון היה אצלו כל התוכן מגובה באיכות טובה יותר כאן אצלי באתר הגיבוי.

ההצלחה חסרת התקדים ב Ynet, זה שנמדד באכזריות ברייטינג,  הביא את המערכת לתת לי יד חופשית לעשות עוד ועוד , ואכן יצרתי סדרות שלמות ומרתקות בווידאו שהיו קונספט שעד היום עובד בכל אתרי האינטרנט המובילים המשתמשים בתוכן ווידאו.

שלושה מאחורי החומוס – סדרת קאלט על אוכל.

אוכלים הולכים  סדרה על אוכל מהיר ותחרות שהיה בה מנצחת גדולה .

גדג'טים ומחשבים – משם הכל התחיל…

"מאחורי הפיגומים" – סדרה על טיפים בנדל"ן.

האספנים – חמישים אנשים מיוחדים. חמישים אוספים מיוחדים עוד יותר.

מפגעי דרכים בכבישים – משהו שהביא לי כיום  פינה בערוץ 2  בנושא מצלמת הקסדה שלי.

טיפים לדו גלגלי עם גידי פרדר – לרוכבי האופנועים שבכם. טיפים מצילי חיים.

וכמובן המדור מה לא בסדר בתמונה ששלח אלפי אנשים לאופטומטריסטים שלהם.

זהו חלק קטן ממה שביצעתי, אבל חשוב לי להציג אותו על מנת להבין שכל העשייה הזו יצרה איש אחד שהוא מכונה שבאמצעות הצוות שלו יוצר כיום מוצר שאין לא אח ורע בארץ בנושאי סרטונים קצרים וממוקדים לטובת הלקוחות שלו.

כיום משדר פינה בשם "מצלמה אדומה" בתוכנית הבוקר של "רשת".


חלק שני  – "בדקה וחצי"

לאחר שעזבתי את ב Ynet  ייסדתי את המותג  "בדקה וחצי" – חברת תוכן המייצרת סרטונים קצרים בני דקה וחצי המעבירים מסר בצורה שאין לה אח ורע בארץ.

כל הסרטונים הם העתק מושלם של פורמט הכתבות שהייתי עושה בעבר, ובעצם היותם כאלה, מדובר על פורמט מצליח, ושונה לחלוטין ממה שהציבור מורגל אליו.  ההצלחה אדירה, ואני עובד בעיקר עם לקוחות פרמיום.

כמה דוגמאות:

נכס של 50,000,000 שקלים בתכנונו של אילן פיבקו ביפו למכירה. וכן, הנכס נמכר.

Western Digital הסרטון האחרון  הופץ בניוזלטר העולמי וצוין כ"מקצועי ביותר".

BMW  הסרטון הזה הביא תעבורה אדירה חזרה למוסך המרכזי.

סרט ייצוא לסין – לא היתה פריצת דרך, ואז הציגו את הסרטון שלי – ובמקום נחתם חוזה.

הלקוח העיקרי של כיום היא  חברת "פרטנר" עבורה אני מבצע שלל סרטונים כולל סרטונים ארוכים יותר לצרכים פנימיים בעיקר.  אלה סרטים ארוכים יותר ויקרים יותר שאותם אני בדרך כלל לא אוהב להציע ללקוחות שלי כי אני יודע בדיוק כמה סבלנות יש כיום לצפייה בתוכן ווידאו באינטרנט. אבל מעבר לכך אנו מצלמים להם כמה עשרות סרטונים בשנה בנושאים שונים.

בשורה התחתונה החברה שלי היא מכונת תוכן משומנת עם צוות מדהים המייצרת גם סרטונים איכותיים, גם יוצרת תוכן ארכיוני חשוב מאין כמותו באיכות הכי גבוהה שניתן לייצר כיום טכנולוגית. ה"דקה וחצי" שלך עובדת גם ללא התלות בקידום והפצה. עד עתה אנו אם 100% הצלחה ביעדים של הלקוחות זו עובדה.

אנו נספק לך ראשית סרטון איכותי המשמש "תעודת זהות" באתר, בבלוג ובדף הפייסבוק שלך. ציר תוכן נוסף אותו גילנו הוא "עוגן ווידאו" ברשימות תפוצה ובניוזלטר, הקרנת הסרטון שאנו מייצרים מעל מסכים הניצבים מעל מוצר ספציפי ועוד. בשורה התחתונה: את העיניים אי אפשר להוריד מהתוכן שלנו, ועם העבודה הזו אי אפשר להתווכח כיום ועל כך יעיד כל אחד מהלקוחות שעבדנו מולם עד כה בזמן הקצר בו אנו קיימים.

בואו נכין לך סרטון "פיילוט". לא תאמין כמה מרתק הוא יצא וכמה המסר יעבור ויעבוד עבורך.